aktualne bio denik portfolio kontakt

Vše dobré do roku 2013

Vydáno: 31. prosince 2012, 22:00
Poslední úprava provedena: 2. ledna 2013, 16:26

Je tomu víc jak třináct let, co jsme odehráli první koncert v Brněnském Greenu. Vzpomínám na tehdejší oči čerstvých středoškolských absolventů, zalepené malichernostmi malého města, najednou oslněné vírem moravské metropole. Tehdy jsme snili o závratné budoucnosti plné rock’n‘rollu. O životě jsme věděli hovno, ale my mysleli, že nám svět leží u nohou.

Škola skončila a my si museli nastavit hodnoty, ujasnit, jestli jsou v našem životě na žebříčku hodnot DOWNBELOW stále na prvním místě. Když dávám dohromady tyto řádky, připadám si, jako byl sepisoval bilanční projev ke konci funkčního období. Vede mě však jiná myšlenka. Za poslední dva roky se toho stalo strašně moc. Vydali jsme konečně debut a navázali novým EP. Posunuli jsme naše hudební hranice a otevřeli se, jako nikdy před tím. Semkli jsme se a pracujeme jako funkční tým. Znovu jsme slepili vzletná křídla a rozmáchli se… A víme, že DOWBELOW jsou pro nás číslo jedna.

Pořád tady nezaznělo to důležité. Že to všechno děláme tak trochu kvůli sobě, je jasný. Co si budeme nalhávat. Ale stejně skrze nás to přece cílíme rovnou na vás, naše fanoušky. Čteme každý váš vzkaz, každý mail a každý nový přírůstek na facebooku dlouze okecáváme na zkouškách, jako by nám bylo dvanáct a balili jsme první holku. Každé koupené cédečko, každá stažená empétrojka, blbý „Like“ u fotky, každý poplácání po zádech nebo úsměv během koncertu. Za tohle všechno jste přece naši kámoši.

Jsi to ty, co nás tlačíš dopředu! A je jedno jestli ti je deset nebo šedesát, jestli jsi kluk, holka nebo napůl nebo jakého jsi vlastně vyznání…

Kdy jindy, než na sklonku roku 2012 takhle blbě kecat. Stovky předsevzetí, stupidních novoročenek a tisíce keců o lepším světě najdete v těchto hodinách na internetu mraky. Jenom mějte na paměti, že to, co od vás dostáváme, nás nesmírně motivuje.

A nejen za to vás milujeme!

Děkujeme!

Vše dobré do roku 2013 vaši DOWNBELOW


Zpět do deníku


aktuálně | bio | deník | portfolio | komerční realizace | kontakt
Není-li uvedeno jinak, text & fotografie © Lukáš Horký
2008–2012