lukashorky
Menu

26/11/2009

„Deníky“ v ostravské Fiducii

Fotografie z cyklu „Deníky“ jsou k vidění ve vstupní chodbě ostravské galerie a antikvariátu Fiducia do 14. prosince 2009. Pro tuto výstavu jsem připravil výběr deseti fotografií.

16/11/2009

čas adventu – čas pomoci

Výstava fotografií Jiřího Hankeho, Lukáše Horkého a Lubomíra Kotka s názvem „Čas adventu – čas pomoci“, která je pořádána ve spolupráci s Nadací České spořitelny, bude zahájena vernisáží dne 24. listopadu v 17 hodin v Galerii a Window gallery České spořitelny v Rytířské ulici Praha 1.

12/11/2009

Anorexie v sedmičce

Přijal jsem milé pozvání opavských studentů a zúčasnil jsem se slavnostního promítání dokumentu, který se týká problémů poruch příjmu potravy. Na projektu spolupracovala i Monika Žídková. Měl jsem tu čest s Monikou nafotit titulní fotku pro opavskou sedmičku a také v rámci této akce vychází můj rozhovor a dvojstrana ze souboru Mentální anorexie a bulimie – dvě hluboké propasti.

11/11/2009

Startuje vizuální kampaň ke knize Otrok

Na billboardech podél dálnice D1 a v Brně můžete vidět vizuál knihy „Otrok“. Na rozdíl od „Hračky“, kterou jsem fotografoval černobíle, jsme pro tento případ vybrali barevný figurální motiv. Ten se v modifikacích objevuje rovněž na přebalu knihy. Celá kampaň se nese v duchu „Hračky“, aby obě knihy tvořily obrazovou sérii.

10/11/2009

Výstava v pražské Window gallery

Dnes proběhlo setkání s kurátorkou a architekty ohledně konceptu výstavy, které se účastním. Budu vystavovat fotografie ze sociální tématikou. Termín vernisáže v pražské Window gallery je naplánovaný na konec listopadu.