lukashorky
Menu

27/7/2010

Svatba moderátorky TV Nova Renáty Czadernové a kameramana Davida Ochmana

Několik fotografií ze svatby moderátorky TV Nova Renáty Czadernové a kameramana Davida Ochmana vychází v aktuálním čísle Super Spy.

Komorní svatební den proběhl mimo hlavní město, v úzkém kruhu rodiny a nejbližších přátel na ostravském zámečku.

21/7/2010

Front Line Assembly představí temnou elektronickou smršť

Kanadští mistři industriálních kulis, těžkých basových linek a burácejících rytmů vystoupí v Lucerna Music Baru ve čtvrtek 22. července.

Front Line Assembly se na pražské publikum chystají s materiálem z novinky Improvised Electronic Device. Album, které se vrací ke kořenům temné hymnické hudby, však zůstává překvapivě taneční a plné energie. Do Česka se kapela vrací po čtyřech letech.

Projekt Front Line Assembly vznikl v roce 1986 po odchodu Bila Leeba z kapely Skinny Puppy. První album vyšlo v roce 1987 pod názvem The Initial Command. Na této desce Bill Leeb a jeho spolupracovníci Michael Balch a Rhys Fulber vytyčili základní poznávací znaky FLA, které slyšíme v jejich hudbě dodnes.

Výrazného úspěchu i uznání od hudebního tisku se FLA dočkali s albem Caustic Grip z roku 1990. Singly Provision a Iceolate se oba dočkaly titulu singl týdne v časopisech Melody Maker a Sounds. Tracky na albu přinášely posluchačům komplexní spleť kybernetických zvuků namontovaných na rytmiku s razancí automatické pušky.

Zvuk FLA se však nepřestal vyvíjet ani v tomto bodě. Album Tactical Neural Implant je značně ovlivněno technem a hip hopem.

Na desce Millenium se ke slovu dostávají mohutné kytarové riffy ve stylu kapel Slayer a Pantera. Vedlejší projekt Billa Leeba Delerium se věnuje etno ambientu.

19/7/2010

Rozhovor pro slovenský lifestylový časopis EMMA

„Tvrdili mi, že v nemocnici sú len omylom a že im vlastne nič nie je. Bolo ťažké tomu uveriť, veď som sa pozeral na tridsaťkilové torzá,“ hovorí autor fotografií Lukáš Horký o anorektických pacientkach.

7/7/2010

Sweetsen fest 010

Dne 2. a 3. července proběhl Sweetsen fest, pro který jsem vytvořil opět jednotný vizuální styl. Hlavním motivem letošního ročníku se stala víceúčelová sportovní hala, jako memento dalšího kontroverzního projektu, který chystá frýdeckomístecká radnice. 

Na festivalu jsme vystoupili s Downbelow a předvedli nový koncertní program. Fungoval skvěle. Krom toho jsem stihl udělat pár fotek ze sobotního večera. Mrkněte do galerie.